BAU Innovation and Consultancy Inc. | HAKKIMIZDA
15766
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15766,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 
HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

2005 yılından bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Proje Geliştirme Birimi olarak faaliyet gösteren ofisimiz, 2016 yılının Ağustos ayından itibaren BAU İnovasyon ve Danışmanlık A.Ş. (BAUMIND) olarak savunma sanayinde izleme ve algılama, akustik titreşim, elektro-optik iletişim sistemleri alanlarında çeşitli projeler yürütmek, firmalara danışmanlık ve eğitimler vermek amacıyla kurulmuştur.

 

Vizyon & Misyon

Yeni teknolojilerin peşinde

Türkiye’ nin askeri ve sivil alanlarda teknolojik ihtiyaçları ve stratejik hedefleri doğrultusunda elektro-optik alanında bilgi ve teknoloji üreten yurtiçi ve yurtdışında yetkinliğe sahip lider bir kurum olmak.

Türkiye’ nin elektro-optik alanındaki ihtiyaçlarına yönelik güvenilir ve yenilikçi çözümler üretmek amacıyla nitelikli insan kaynağını üniversite işbirliği ile sağlayarak Türkiye’nin teknolojik alanda dış ülkelere bağlılığını azaltıp, ileri teknolojileri kullanarak ar-ge faaliyetlerini yürütmek.